Mitrović promašio pobedu

10.02.2018

17:21

U utakmici 31. kola Čempionšipa, Fulam je u gostima remizirao sa Boltonom (1:1), a naš Aleksandar Mitrović promašio je veliku priliku u samoj završnici meča.

Tekst potpisa

Posle pet vezanih pobeda, tim našeg Slaviše Jokanović ovoga puta nije uspeo da upiše sva tri boda. Fulam je bio bolji, ali nije iskoristio svoje šanse. Aleksandar Mitrović je susret počeo na klupi. Na ovom gostovanju u igru je ušao u 51. minutu. Srpski napadač je u 83. minutu imao sjajnu šansu, ali nije uspeo da pogodi gol.

Fulam je sada na petom mestu, a od sredine decembra ovaj tim ne zna za poraz.

Mitrović je poslednjeg dana prelaznog roka stigao u redove ekipe sa "Kotidža" i tek se od njega očekuje da uđe u formu.