(VIDEO) ATLETIKO PRIŠAO BARSI NA 9 BODOVA: Golčina Koree presudila Valensiji

04.02.2018

22:05

Fudbaleri Atletiko pobedili su u Madridu ekipu Valensije sa 1:0 u 22. kolu španskog prvenstva.

RepublikaFoto: twitter.com/atletienglish
Korea slavi pobedu protiv Valensije

Jedini gol na utakmici postigao je Anhel Korea u 59. minutu na asistenciju Kokea.

Nemanja Maksimović bio je starter u ekipi Valensije, a zamenjen je u 65. minutu.

Na ovom meču povredila su se dvojica igrača Atletika, Stefan Savić i Danijel Godin.

Atletiko se nalazi na drugom mestu na tabeli sa 49 bodova, dok prvoplasirana Barselona ima 58. Valensija je treća sa 40, a ovo je bio treći uzastopni poraz ovog tima u španskom prvenstvu.

Atletiko će u narednom kolu gostovati Malagi, dok će Valensija dočekati Levante.