ŠTA JE SA MOZGOM? Kolumbijac SKINUO GAĆE u živom zidu pred punim tribinama, svi na stadionu ŠOKIRANI! (FOTO)

19.10.2022

07:09

Veoma čudna taktika koja je, ipak, prošla nekažnjeno.

Navikli smo na nestvarne scene iz Južne Amerike, ali ova iz Kolumbije definitivno je pomerila granice.

Na meču koji su odigrali Santa Fe i Jaguares, a koji je završen rezultatom 2:1 za Jaguares, u centar pažnje došao je Gejson Perea.

Jaguares je dobio slobodan udarac, Santa Fe je nameštao zid u kom se našao i Gejson Perea, a tada - šok!

Perea je odlučio da protivnika zbuni tako što će skinuti gaće i pokazati intimne delove tela pred protivnikom, ali i punim tribinama! Utakmica je išla i direktno u televizijskom prenosu, a nama je ostalo da se zapitamo - šta se dešava sa mozgom ovog fudbalera?

Još zanimljivije je da Perein gest nije zapazio glavni sudija ovog meča, pa je vinovnik skandaloznog gesta prošao bez kazne!

Inače, utakmica je bila veoma zanimljiva, Santa Fe je u prvom poluvremenu promašio penal u 28. minutu, poluvreme je završeno bez golova, ali je puno uzbuđenja bilo u nastavku. Poveo je Jaguares golom Rohasa u 47. minutu, izjednačio je Morelo sedam minuta kasnije, a Arizabal Huan, fudbaler Santa Fea, u 13 minuta pred kraj završio je utakmicu zbog crvenog kartona.

Na kraju je Rohas u 94. minutu postigao drugi gol na meču za pobedu Jaguaresa od 2:1.

Što se tiče Peree, u pitanju je 31-godišnji fudbaler koji je nastupao za samo jedan klub van Kolumbije - meksičku Pačuku. Promenio je nekoliko klubova u svojoj zemlji, a trenutna vrednost mu je 700 hiljada evra.