Pazi, Viktorija gazi: PLZENJ SRUŠIO ČLANA OSMINE FINALA LŠ!

17.01.2018

18:28

Češki šampion Viktorija iz Plzenja nastavlja da gazi protivnike na zimskim pripremama. Pred narednim protivnikom Partizana u Ligi Evrope pao je i učesnik osmine finala Lige šampiona Bazel.

Viktorija igra sjajno na pripremama

Na petom uzastopnom meču tokom priprema Viktorija je zabeležila trijumf. Za nastavak besprekornog niza češkog tima pao je švajcarski prvak Bazel.

Švajcarci su poveli golom Bua u 17. minutu, Bakoš je izjednačio iz penala u 49.minutu, da bi pobedu Česima doneo Čermak u 57. minutu.

Viktorija je igrala u sastavu Hruška, Hori, Hajek, Havel, Hrovoski, Ivanšic, Limberski, Petražela, Zeman, Piroh i Kremenčik.

Pre Bazela pred Plzenom su padali Sokolov 6:0, Domžale 7:4 i Usti nad Orlići 3:0.