Bilbao pobedio Alaves, remi Viljareala i Deportiva

07.01.2018

19:55

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su na svom terenu Alaves sa 2:0, u utakmici 18. kola španskog prvenstva.

Slavlje fudbalera Atletika

Domaći su poveli u osmom minutu golom Havijera Ečeite u osmom minutu, a pobedu je obezbedio Aric Aduric u 64. minutu iz jedanaesterca.

Atletik je osmi na tabeli sa 24 boda, dok Alaves zauzima 18. mesto na tabeli sa 15 bodova.

Viljareal i Deportivo odigrali su nerešeno 1:1. Viljareal je poveo u 30. minutu golom Enesa Unala, a izjednačio je Florin Andone u 84. minutu. Srpski fudbaler u ekipi Viljareala Antonio Rukavina ceo meč je presedeo na klupi za rezerve.

Viljareal je šesti na tabeli sa 28 bodova. Deportivo zauzima 17. mesto na tabeli sa 16 bodova.