(VIDEO) Šou Dijega Koste u Madridu: Atletiko slavio protiv Hetafea!

06.01.2018

14:20

Dijego Kosta je čudo! Vratio se u Atletiko Madrid, a onda za samo 60 sekundi postigao gol i dobio crveni karton u pobedi nad Hetafeom od 2:0

Dijego Kosta

Atletiko je poveo posle 18 minuta igre pogotkom Koree koga je uposlio Grizman i taj rezultat je bio na snazi do kraja poluvremena. Potom je na scenu stupio Kosta, koji je za šest minuta  postigao gol i dobio dva žuta kartona.

Problematični napadač je u 62.minutu dobio žuti karton zbog udaranja laktom protivničkog igrača.

Samo šest minuta kasnije golom je overio trijumf, a onda otrčao do navijača da zajedno proslave povratnički pogodak. Sudija mu nije progledao kroz prste. Pokazao mu je put do svlačionice, jer je dobio drugi žuti karton.