(VIDEO) SINIŠA OSIGURAO POSAO: Torino razbio Lacio

Autor: I. V.

11.12.2017

21:58

Torino je u gostima pobedio Lacio sa 1:3, svi golovi si postignuti u drugom poluvremenu.

RepublikaFoto: instagram.com/torinofc1906
Navijači Torina

Prvo poluvreme bilo je bez golova, ali je bilo veoma zanimljivo jer je bilo šansi. Na samom kraju prvog dela igre crveni karton dobio je Ćiro Imobile. Karton je bio prestrogo dosuđen.

To je bio presudni trenutak utakmice. Alehandro Berenguer postigao je prvi gol za "Bikove" u 54. minutu. Prednost Torina duplirao je Tomas Rinkon u 64. minut.

Nadu Laciju dao je Luis Alberto u 69. minutu, ali sve nade "nebesko plavih" ugasio je Simone Edera u 73. minutu.

Mihajlović je pred ovaj meč poslao Adema Ljajića na tribine, a izgleda da je šok terapija urodila plodom.