RAPSODIJA NA OLD TRAFORDU: Mančester junajted pred 55.000 navijača PONIZIO Everton!

07.08.2021

16:06

Fudbaleri Mančester junajteda deklasirali su Everton sa 4:0 u generalnoj probi pred početak nove sezone u Premijer ligi.

Fudbaleri Mančester junajteda

Mančester junajted je pred 55.000 gledalaca na Old Trafordu odigrao fantastičan meč i stigao do ubedljive pobede nad Karamelama.

Naš internacionalac Nemanja Matić igrao je prvo poluvreme zajedno da Donijem van de Bekom na sredini terena.

Junajted je poveo u osmom minutu golom Mejsona Grinvuda, posle greške golmana Džordana Pikforda.

Hari Megvajer je u 15. minutu posle kornera glavom prosledio loptu u mrežu za 2:0, da bi u 29. minutu Bruno Fernandeš iz slobodnog udarca postigao prelep gol za 3:0.

U nastavku je bilo dosta izmena u oba tima, a poslednji gol postignut je u drugom minutu nadoknade.

Posle centaršuta Freda, Portugalac Diogo Dalo je zahvatio loptu glavom i lob udarcem prevario Asmira Begovića za konačnih 4:0.