(VIDEO) Siti posle preokreta odneo sva tri boda

Autor: I. V.

26.11.2017

18:10

Gubio je Siti na poluvremenu, ali je golovima Aguera i Sterlinga slavio na gostovanju Hadersfildu 1:2.

RepublikaFoto: instagram.com/10aguerosergiokun
Aguero je ponovo bio strelac za Siti

'Terijeri' su poveli u nadoknadi prvog poluvremena, posle centaršuta iz kornera sa desne strane jedan igrač domaćih je bio najviši u skoku, trznuo glavom, lopta je na putu ka golu pogodila Otamendija u glavu, promenila pravac i završila u mreži - 1:0.

Čim je počelo drugo poluvreme Rahim Sterling je oboren u šesnaestercu, sudija Poson je pokazao na 'belu tačku', a Kun Aguero sa kreča doneo izjednačenje.

Aguero je pet minuta kasnije mogao da preokrene rezultat, nedugo potom je Sane pogodio prečku, Hadersfild je odolevao napadima gostiju do 84. minuta kada Siti uspeva da da gol kojim dolazi do vođstva. Lesl je ušao u šut Agueru, a lopta se odbila do Sterlingove butine i ušla u gol.