(VIDEO) Lion petardom razbio Nicu

Autor: I. V.

26.11.2017

16:36

Lion je razbio Nicu sa čak 0:5, a Lavovi su pitanje pobednika rešili već do kraja prvog dela nakon kog su vodili 0:4.

Depaj igra kao u najboljim danima

Mrežu gostiju načeo je Memfis Depaj u 5. minutu, u 20. je već bilo 2:0 nakon što je gol postigao Maksvel Kornet, a sve je bilo rešeno do 38. kada je Mariano Diaz pogodio za 3:0, a Depaj svoj drugi pogodak a četiri razlike.

U nastavku utakmice Nica je napadala ne bi li barem malo ublažila teški poraz, no u 70. je Marlon zaradio isključujući žuti karton, a Lion je do kraja utakmice, igrajući s igračem više, dao i peti pogodak preko Maolida.

Gosti su ovom poedom skočili na drugo mesto, a Nica je pala u zonu ispadanja.