(VIDEO) Zvezda promašila pobedu na kraju, protiv Kelna za prolaz

Autor: I. V.

23.11.2017

17:54 >> 20:10

Crvena zvezda remizirala je sa BATE Borisovim na Borisov areni. Sada crveno-beli moraju da rešavaju pitanje plasmana na Marakani protiv Kelna.

Crveno-beli promašili pobedu u Belorusiji

SASTAVI:

BATE Borisov: Šerbitski - Rios, Buljat, Milunović, Poljakov - Dragun, Volodko - Gordejčuk, Ivanić, Stasevič - Rodionov.

Crvena zvezda: Borjan - Stojković, Le Talek, Savić, Rodić - Donald, Krstičić - Srnić, Kanga, Milić - Boaći.

UŽIVO:

93. minut: Velika šansa za Rodića u poslednjim sekundama meča ali jedan od igrača BATE-a izbacio je loptu sa gol linije

91. minut: Ivanić centrira ali niko od igrača BATE-a ne uspeva da zahvati loptu

89. minut: Račić menja Srnića, Milojević pojačava sredinu terena

88. minut: Najbolji napadač Crvene zvezde Ričmon Boaći imao je stopostotnu šansu ali je Šerbitski maestralno odbranio

86. minut: Boaći pada u šesnaestercu posle duela sa Šerbitskim ali sudija samo odmahuje rukom

81. minut: Boaći je imao šansu ali nije uspeo da dobro uhvati volej

79. minut: Gordejčuk izlazi ulazi Volođko

78. minut: Šansa za crveno-bele ali Srnić kasni na loptu

72. minut: Rodić je imao fenomenalnu šansu, ali nije lepo zahvatio loptu glavom

70. minut: Zvezda ima totalnu inicijativu

65. minut: Aleksandar Pešić menja neprimetnog Milića

62. minut: Izlazi Rodionov ulazi Signjevič

61. minut: Milan Rodić dobija žuti karton zbog faula nad Rodionovim

60. minut: BATE ima šansu ali spetljao se napadač Belorusa

56. minut: Izlazi Volodko ulazi Baga

55. minut: BATE preti posle kornera, ali igrači Zvezde otklanjaju opasnost

49. minut: Rodić šutira fantastično ali prečka spašava BATE

46. minut: Velika šansa za BATE ali mreža Borjana ostala je netaknuta

POČELO JE DRUGO POLUVREME

42. minut: Igra se na sredini terena

37. minut: Prvi korner na utakmici za Crvenu zvezdu, a odmah zatim i drugi ali bez opasnosti za golmana BATE-a

36. munut: Kanga pokušava iz velike udaljenosti alu šutira pravo u Šerbitskog

24. minut: Milić šutira ali Šerbitski lako brani

21. minut: Boaći je bio u polušansi ali se okliznuo i izgubio loptu

15. minut: Boaći je video da je golman BATE-a istrčao sa gol linije i pokušao je da ga lobuje sa pola terena ali bio je neprecizan

11. minut: Zvezda pritiska, nova šansa je propuštena

7. minut: Fantastična akcija Crvene zvezde, centaršut sa desnog boka, ali Srnić šalje loptu preko gola

5. minut: Rodić je zadobio jak udarac u duelu

3. minut: Kanga pokušava sa velike udaljenosti ali nije bilo opasnosti za Šerbitskog

1. minut: BATE Borisov krenuo je sa centra

Crveno beli imaju veliku podršku svojih navijača, kao i navijača bratskog kluba Spartaka iz Moskve.