Nova ponuda za Muslina: BIVŠI SELEKTOR SE SELI U CENTRALNU AZIJU?
Fudbal se u regionu centralne Azije dugo nalazi na dnu prioriteta, ali izgleda da se stvari menjaju u pozitivnom pravcu za "najvažniju sporednu stvar na svetu" u toj oblasti. Reprezentacija Uzbekistana, na primer, planira da igra važniju ulogu u bližoj budućnosti, a naš selektor Slavoljub Muslin čini im se kao idealan kandidat da ih povede u novi početak.
Foto: Tanjug/APTamošnji mediji navode da je pored Muslina Rumun Dan Petresku najbliži klupi ove države.
Fudbalski savez Srbije raskinuo je saradnju sa Muslinom po završetku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo naredne godine u Rusiji. Nakon toga je iskusni stručnjak je dovođen u vezu sa reprezentacijama Slovenije i Bosne i Hercegovine.
Pored Muslina i Petreskog, kao kandidati za klupu Uzbekistana pominju se i crnogorski stručnjak Miodrag Radulović, Hrvat Branko Ivanković, Italijan Anđelo Alesio i Nemac Bernd Štork.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)