Goleada na "Folksvagen Areni"

Autor: I.V.

05.11.2017

19:52

U utakmici Volfsburga i Herte viđena je prava goleada. Vukovi su bili pred pobedom ali ipak je došlo do podele bodova.

Gomez u dresu nacionalne selekcije Nemačke

Poveli su gosti već u 20. sekundi susreta, strelac je bio Vedad Ibišević, na asistenciju Lazara.

Posle 20 minuta domaćin je mogao da izjednači iz jedanaesteraca ali Mario Gomez nije bio precizan..

Do izjednačenja je došlo uIpak 41. minutu kada je mrežu tima iz Berlina zatresao Junus Mali, na asistenciju Divoka Origija.

Samo tri minuta kasnije, Gomez se iskupio za promašen jedanaesterac, i domaći dolaze do vođstva 2:1.

U nastavku, nakom samo osam minuta, Karim Rekik poravnava rezultat, da bi u 60. minutu fudbaler Liverpula na pozajmici u Volfsburgu Origi postigao gol za novu prednost "Vukova".

Gosti ipak dolaze do boda, strelac je u nadoknadi vremena bio bivši fudbaler Lajpciga Selke u 83. minutu.