(VIDEO) Veče prelepih golova u Dortmundu!

19:46

Bajern je demolirao Dortmund sa 1:3 i potvrdio odličnu formu.

RepublikaFoto: instagram.com/rl9
Levandovski je bio sjajan

Derbi 11. kola Bundeslige pripao je Bajernu koji je kao gost savladao Dortmund sa 1:3. Ovo je treći poraz ''Milionera'' u četiri poslednja kola.

Igrao se 17. minut meča, kada je Alkantara započeo akciju, nastavio ju je Hames Rodrigez povratnom loptom za Robena, a sjajni Holanđanin sa ivice šesnaesterca savladao Burkija.

Jarmolenko je imao idealnu priliku za izjednačenje, bio je oči u oči sa golmanom, ali nije uspeo da ga savlada.

Jošua Kimih je sa desne strane centrirao za Levandovskog, a najbolji strelac Bajerna majstorski reaguje i udarcem petom šalje loptu u mrežu - 0:2.

Do kraja meča Levandovski je postigao još jedan gol za Bavarce, a Mark Bartra je u 88. minutu. ublažio poraz domaćina.