(VIDEO) POTOP KRALJEVA NA VEMBLIJU: Totenhem demolirao Real

Autor: I. V.

01.11.2017

16:35 >> 21:35

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu ekipu Reala 3:1 u meču 4. kola grupe H Lige šampiona.

Fudbaleri Totenhema slave gol protiv Reala

Totenhem je ovim trijumfom obezbedio plasman u osminu finala LŠ. Dva gola za Totenhem postigao je Ali u 27. i 56, a jednom se u strelce upisao Eriksen u 65. Jedini strelac za Real bio je Ronaldo u 80. minutu.
Borusija je u Dortmundu igrala sa Apoelom 1:1. Domaći su poveli golom Gereira u 29. minutu, a izjednačio je Pote u 51.
Tabela: Totenhem 10, Real 7, Dortmund 2, Apoel 2.

Grupa H:

Totenhem - Real 3:1 (1:0)
(Ali 27, 56, Eriksen 65 - Ronaldo 80)

Dortmund - APOEL 1:1 (1:0)
(Gereiro 29 - Pote 52)
Embed the video Mickael Pote Goal - Dortmund 1 - 1 APOEL 01-11-2017 HD Autoplay ON OFF

Liverpul je u grupi E na svom terenu pobedio Maribor 3:0. Golove za Liverpul postigli su Salah u 49, Kan u 64. i Staridž u 90. minutu. Milner u 53. minutu nije iskoristio penal za Liverpul. Marko Grujić je ušao u igru 85. minutu.

Sevilja je na svom terenu pobedila Spartak 2:1. Golove za Sevilju dali su Lengle u 30. i Banega u 59. Jedini strelac za goste bio je Ze Luis u 78. minutu.
Tabela: Liverpul 8, Sevilja 7, Spartak 5, Maribor 1.

Grupa E:

Liverpul - Maribor 3:0 (0:0)
(Salah 49, Kan 64, Staridž 90)

Sevilja - Spartak 2:1 (1:0)
(Lengle 30, Banega 58 - Ze Luis 78)

Mančester siti je u Napulju pobedio Napoli 4:2 u meču 4. kola grupe F. Siti je ovim trijumfom izborio plasman u osminu finala LŠ. Golove za pobednički tim postigli su Otamendi u 34, Stouns u 48, Aguero u 69. i Sterling u 92. minutu. Strelci za domaći tim bili su Insinje u 21. i Žoržinjo u 62. minutu.
Šahtjor je na svom terenu pobedio Fejenord 3:1. Golove za Šahtjor postigli su Fereira u 14. i Marlos u 17. i 68. minutu. Jedini strelac za goste bio je Jorgensen u 12. minutu.
Tabela: Mančester siti 12, Šahtjor 9, Napoli 3, Fejenord 0.

Grupa F:

Napoli - Mančester siti 2:4 (1:1)
(Insinje 21, Žoržinjo 64pen - Otamendi 34, Stouns 48, Aguero 69, Sterling 90+2)

Šahtjor - Fenejord 3:1 (2:1)
(Fereira 14, Marlos 17, Marlos 68 - Jorgensen 12)

Porto je na svom terenu u grupi G na svom terenu pobedio Lajpcig 3:1. Golove za Porto postigli su Erera u 13. i Pereira u 61. i 93. minutu. Jedini strelac za nemačkog vicešampiona bio je Verner u 48. minutu.
Bešiktaš i Monako igrali su 1:1. Fudbaleri Monaka poveli su u poslednjim trenucima prvog poluvremena golom Ronija Lopesa. Izjednačio je Tosun u 54. minutu iz penala. Srpski fudbaler Duško Tošić bio je u startnoj postavi Bešiktaša, a zamenjen je u 69. minutu.
Tabela: Bešiktaš 10, Porto 6, Lajpcig 4, Monako 2.