BELORUSI SE IZVUKLI: Nerešeno na "Marakani"

14.09.2017

22:01

Pred oko 40.000 gledalaca na stadionu "Rajko Mitić" Crvena zvezda je odigrala nerešeno sa BATE Borisovim 1:1, u okviru prvog kola Lige Evrope.

RepublikaFoto: Tanjug
Bod na startu Lige Evrope: Zvezdin Rikardinjo (levo) u okršaju sa Nikolajem Signevičem

Nemanja Radonjić je doveo beogradski tim u vođstvo u 54. minutu, na asistenciju Slavoljuba Srnića, koji se i sam našao u sjajnoj prilici za pogodak.

Ipak u 72. minutu meča Belorusi preko Nikolaja Signeviča dolaze do izjednačenja.

Zvezdini fudbaleri su u finišu utakmice pokušavali da steknu novu prednost i pobede, ali nisu imali većih prilika.

Crvena zvezda će u sledećem kolu igrati protiv Kelna u Nemačkoj, 28. septembra.

U drugoj utakmici grupe, Arsenal je savladao Keln 3:1, iako su Nemci imali prednost na poluvremenu.