IPAK NIJE DO JOKANA: Mitrović se ispromašivao, "čekićari" zakucali Fulam na dno tabele!

15.12.2018

19:42

Fudbaleri Fulama su izgubili od Vest Hema rezultatom 2:0 u okviru 17. kola Premijer lige i tako nastavili sa očajnim rezultatima.

Detalj sa meča Fulam - Vest Hem!

Opravdali su fudbaleri Vest Hema ulogu favorita i upisali 4. uzastopnu pobedu, dok fudbalere Fulama nije uspeo da probudi ni Klaudio Rnijeri, izgleda da su problemi veći od trenera na klupi.

Vest Hem je pobedu potvrdio praktično u prvih pola sata igre, poveo je u 17. minutu golom Roberta Snodgrasa koji je odlično primio loptu i fenomenalnim šutem zatresao mrežu.

Veliku priliku propustio Aleksandar Mitrović, a izabranici Klaudija Ranijerija su promašili još bar tri dobre prilike.

Usledila je, kao što to obično biva, kazna u vidu gola Majkla Antonija.

Mitrović je u 60. minutu uputio još jedan dobar udarac, ali je njegov šut nakon kornera izblokiran i Fulam nije uspeo bar da ublaži poraz.