VAR NA SEOSKI NAČIN U SRBIJI: Sudija gledao snimak na telefonu, pa doneo odluku u 90. minutu! (VIDEO)

15.09.2022

13:15

Društvene mreže bruje o ovoj utakmici.

Seoski VAR

Neverovatan snimak nam stiže sa jedne od utakmica nižih liga Srbije.

Društvene mreže je preplaveo video na kom sudija gleda "seoski Var" ili "VAR za sirotinju", kako glase najčešći komentari oduševljenih ljubitelja fudbala.

Naime, glavni sudija Stefan Lazović je bio u centru pažnje na utakmici petog kola Međuopštinske lige FSRO Popovići Vrnjci - Apolon 2018. Na tom meču je bilo nerešeno (1:1) do 90. minuta, kada su domaći igrači postigli pogodak, ali ga je glavni arbitar poništio zbog ofsajda. Ipak, publika i igrači su izvršili pritisak na njega da pogleda snimak (VAR) koji je jedan od navijača napravio svojim mobilnim telefonom, nakon čega je sudija promenio odluku i domaći su osvojili sva tri boda!

A post shared by Republika Sport (@nizelige5)

Navijači su sve vreme dobacivali sudiji, ali ga to nije omelo da donese odluku za koju veruje da je ispravna.

Izveštaje i najave svih nižih liga možete pratiti na Republici.