(VIDEO) Devojka u avionu plesala ljudima u krilu i pokazivala im grudi, NASTAO JE PAKAO!
Na letu za Ibicu izbila je velika tuča, nakon što je jedna putnica plesala ljudima u krilu i pokazivala im grudi, piše "Unilad". Incident se dogodio na letu iz engleskog Lutona do Ibice.
Foto: pixabay.comĐoš, putnik koji je snimio tuču, ispričao je da su njeni prijatelji sedeli na kraju aviona, a da je ona bila odvojena s grupom muškaraca.
- Stalno su joj davali da pije. Počela je da im pleše u krilu, zatim je pokazivala grudi, a onda se spustila na sve četiri u prolaz između sedišta - rekao je on.
Dodao je kako su prijatelji pokušali da je smire, ali ona nije htela da ih sluša.
- Nije pravila nekih većih problema, samo je ljudima išla na živce. Bio je to kasni let, svi su bili umorni, a posvađala se i sa stjuardesama kad je počela da se šeta po avionu dok se pripremao za sletanje. U jednom trenutku je počela da hoda okolo i tapše ljude po glavama. Kada je dotakla jednu devojku, ova joj je uzvratila šamarom i tako je došlo do tuče - opisao je putnik.
Kada su sleteli, policija je ušla u avion i odvela neobuzdanu devojku u lisicama.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)